Прокат велосипедів

Велосипед стає все більш популярним засобом пересування в усьому світі, але не варто забувати, що він ще є і відмінним способом весело провести час. На велосипедах добре катаються, як дорослі, так і діти, тому можна відправитися на прогулянку всією родиною.

На турбазі Волна у вас є можливість орендувати велосипед і вирушити на прогулянку не тільки по території бази відпочинку, але також по околицях. У сосновому лісі є зручні стежки, по яких можна кататися.

Оренда велосипеда: 50 грн/год

База відпочинку Волна - найкраща турбаза в Світловодську

Іноді ми так втомлюємося від повсякденної суєти, що просто хочеться змінити обстановку і відпочити, при цьому не виїжджаючи далеко з міста. У цьому випадку база відпочинку в Світловодську стане відмінним вибором. До нас їдуть не тільки зі Світловодська , багато гостей приїжджають відпочивати з Кременчука та інших міст і сіл. На турбазі Волна однаково добре і великим і маленьким компаніям, сім'ям з непосидючою дітворою, колегам на корпоративних вечірках.

База відпочинку в Світловодську - це відмінне місце для корпоративів та тимбилдинга. У нас є маса можливостей провести різноманітні заходи, як в конференц- залі, так і на повітрі, відпочити, зайнятися спортом, і розмістити великі групи в комфортних номерах. Ціни доступні і нашу базу легко знайти. Ми будемо раді вас бачити на базі відпочинку Волна!