Пляж

На території бази відпочинку Волна є свій власний піщаний пляж. Гості можуть скористатися лежаками і обладнаними тіньовими навісами.

Підхід до води зручний, пологе і чисте дно дозволяє без ризику купатися, як дорослим, так і дітям. Ми стежимо за чистотою на нашому пляжі і постійно його чистимо, щоб гостям було приємно у нас відпочивати.

Якщо ви захочете освіжитися, можна замовити холодні напої у нас в кафе.

Оренда одного шезлонга на пляжі:

  • 35 грн. (с 8:00 до 14:00 або з 14:00 до 20:00)
  • 50 грн. (с 8:00 до 20:00)


Вхід на територію – 100 грн\чол дорослі, 150 при відвідуванні басейну (діти до 7 років безкоштовно, старше 7 років 100 грн/чол і 150 при відвідуванні басейну)

База відпочинку Волна - найкраща турбаза на р.Дніпро

Якщо вам хочеться змінити обстановку і весело відпочити, при цьому не виїжджаючи далеко з міста, тоді вам підійде база відпочинку в Світловодську . Це відмінний заміський комплекс на Дніпрі з великою територією і різноманітними варіантами дозвілля. Ціни доступні і нашу базу легко знайти. Гості приїжджають зі Світловодська, Кременчука та інших міст і сіл. На турбазі Волна однаково добре і великим, і маленьким компаніям, сім'ям з дітьми, колегам на корпоративних вечірках або тимбілдинга.

База відпочинку в Світловодську - це відмінне місце для корпоративів та тимбілдинга. У нас є маса можливостей провести різноманітні заходи, як в конференц- залі, так і на повітрі, відпочити, зайнятися спортом, і розмістити великі групи в комфортних номерах. Ми будемо раді вас бачити на базі відпочинку Волна!