Екскурсії: Чигирин і не тільки

У цих місцях зароджувалося і розвивалося козацтво. Недалеко від бази відпочинку Волна знаходиться перша козацька столиця - Чигирин. Це столиця держави Богдана Хмельницького, тут же Суботів, де знаходяться маєток і могила цього великого гетьмана.

Можна відвідати Холодний Яр, незвичайний історико-культурний пам'ятник, можливе місце падіння метеорита, місце повне таємниць і трагедій.

У розробці

Зоопарк в с. Озерне

Приватний зоопарк у селі Озерне став популярним місцем для дітей і дорослих. Відвідувачі можуть побачити представників тваринного світу нашої планети з різних континентів та природних зон.

Тут є котячі, шимпанзе, макаки, ведмеді, верблюди, лами, крокодил, черепахи і багато інших тварин. Всі мешканці зоопарку містяться в хороших умовах.

У розробці

Екскурсії на катері по островах

Прогулянка на катері по островах Дніпра нікого не залишить байдужим. Такий відпочинок підійде, як сім'ї з дітьми, так молоді та людям похилого віку. Річкова прохолода, чудові пейзажі, чудова компанія - що може бути краще?

Не забудьте взяти фотоапарат і поділитися вашими враженнями з друзями та знайомими!

У розробці

База відпочинку Волна - відмінне місце відпочинку на р.Дніпро

Іноді ми так втомлюємося від повсякденної суєти, що просто хочеться змінити обстановку і відпочити, при цьому не виїжджаючи далеко з міста. У цьому випадку база відпочинку в Світловодську стане відмінним вибором. До нас їдуть не тільки зі Світловодська , багато гостей приїжджають відпочивати з Кременчука та інших міст і сіл. На турбазі Волна однаково добре і великим і маленьким компаніям, сім'ям з непосидючою дітворою, колегам на корпоративних вечірках.

База відпочинку в Світловодську - це відмінне місце для корпоративів та тимбилдинга. У нас є маса можливостей провести різноманітні заходи, як в конференц- залі, так і на повітрі, відпочити, зайнятися спортом, і розмістити великі групи в комфортних номерах. Ціни доступні і нашу базу легко знайти. Ми будемо раді вас бачити на базі відпочинку Волна!