Оренда альтанок

Гості бази відпочинку Волна часто приїжджають, щоб організувати пікнік на природі, адже це просто і зручно! У нас є все необхідне для вашого відпочинку і різноманітного дозвілля. Ви можете орендувати дерев'яну альтанку з мангалом і насолодитися соковитим ароматним шашличком.

Ми подбали про те, щоб вам було комфортно і одночасно цікаво проводити у нас час. На базі є можливість пограти в різні ігри, орендувати катамарани, човни, катери, покататися на велосипедах, половити рибу і відмінно провести час.


Альтанка:

з 08:00 до 14:00 вартість 150 грн.

з 14:00 до 22:00 вартість 250 грн.

з 08:00 до 22:00 вартість 350 грн.

Додатково:

Оренда мангалу - 50 грн.

Дрова - 50 грн.

База відпочинку Волна - найкраща турбаза в Світловодську

Іноді ми так втомлюємося від повсякденної суєти, що просто хочеться змінити обстановку і відпочити, при цьому не виїжджаючи далеко з міста. У цьому випадку база відпочинку в Світловодську стане відмінним вибором. До нас їдуть не тільки зі Світловодська , багато гостей приїжджають відпочивати з Кременчука та інших міст і сіл. На турбазі Волна однаково добре і великим і маленьким компаніям, сім'ям з непосидючою дітворою, колегам на корпоративних вечірках.

База відпочинку в Світловодську - це відмінне місце для корпоративів та тимбилдинга. У нас є маса можливостей провести різноманітні заходи, як в конференц- залі, так і на повітрі, відпочити, зайнятися спортом, і розмістити великі групи в комфортних номерах. Ціни доступні і нашу базу легко знайти. Ми будемо раді вас бачити на базі відпочинку Волна!