Настільний теніс

Настільний теніс по праву вважається одним з найпопулярніших видів спорту в усьому світі. Це захоплююча і емоційна гра, яку люблять і дорослі, і діти. На базі відпочинку Волна ви знайдете все необхідне для цієї гри. Вам залишиться просто взяти в руки ракетку і насолоджуватися грою з вашими друзями і близькими !

Бадмінтон

Бадмінтон - це ще одна спортивна гра, яка добре всім знайома з дитинства. Недарма вона увійшла до «золотого фонду» світових спортивних ігор! У неї люблять грати, як дорослі, так і діти. У цій грі можуть змагатися, як два противника, так і дві команди по два гравці. Навіть, якщо ви не вмієте грати в бадмінтон, вам буде легко навчитися .

База відпочинку Волна - найкраща турбаза на р.Дніпро

Якщо вам хочеться змінити обстановку і весело відпочити, при цьому не виїжджаючи далеко з міста, тоді вам підійде база відпочинку в Світловодську . Це відмінний заміський комплекс на Дніпрі з великою територією і різноманітними варіантами дозвілля. Ціни доступні і нашу базу легко знайти. Гості приїжджають зі Світловодська, Кременчука та інших міст і сіл. На турбазі Волна однаково добре і великим, і маленьким компаніям, сім'ям з дітьми, колегам на корпоративних вечірках або тимбілдинга.

База відпочинку в Світловодську - це відмінне місце для корпоративів та тимбілдинга. У нас є маса можливостей провести різноманітні заходи, як в конференц- залі, так і на повітрі, відпочити, зайнятися спортом, і розмістити великі групи в комфортних номерах. Ми будемо раді вас бачити на базі відпочинку Волна!