Футбольне поле

Якщо ви прихильник активного відпочинку, то ви просто не можете весь день лежати на пляжі, ви обов'язково захочете пограти зі своїми дітьми, друзями або колегами. На базі відпочинку Волна ми постаралися створити всі умови для любителів активного відпочинку.

У наших гостей є можливість пограти на футбольному полі, яке засіяно травою та обладнано воротами. І не турбуйтеся, якщо ви не взяли футбольний м'яч. У нас його можна орендувати !

Волейбольний майданчик

Волейбол на пляжі - це один з найкращих варіантів активного відпочинку. На базі відпочинку Волна є спеціально обладнаний для цієї гри майданчик, а також весь необхідний спортивний інвентар. Якщо ви не взяли з собою волейбольний м'яч, не турбуйтеся, ви завжди зможете його орендувати на нашій турбазі . Вам просто залишається зібрати компанію і насолодитися цією веселою грою на відкритому повітрі.

База відпочинку Волна. Активний відпочинок на р. Дніпро

Відпочинок на Дніпрі в заміському комплексі Волна - це весело, комфортно і зручно. Ви не будете нудьгувати, оскільки у нас є маса варіантів для вашого дозвілля. Нас легко знайти, ціни у нас доступні. І не важливо, приїдете ви сюди з колегами, друзями або з сім'єю, вам буде весело і цікаво. До нас приїжджають і на день, і на вихідні, і на кілька днів. У нас можна половити рибу, приготувати шашлик, покататися на велосипедах, орендувати катамаран або катер.

Якщо ви плануєте провести корпоратив або тимбілдинг, ми обов'язково вам у цьому допоможемо, адже у нас є багато варіантів проведення таких заходів. Якщо ви приїхали великою компанією - це не проблема, у нас достатньо номерів, щоб розмістити всіх !

Ми будемо раді вас бачити на базі відпочинку Волна!